Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 – karty pracy

Posted on 16-06-2023 10:21 AM

Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 30 kart o wielkości 9,9 cm x 8,5 cm. live Nauka dodawania i odejmowania w zakresie 10 w atrakcyjny sposób. Zadaniem dziecka jest oznaczenie wyniku działania. Wszystkie karty są wydrukowane na grubym papierze 160g, zalaminowane, rogi są zaokrąglone. Do każdego mini zestawu dołączam 5 klamerek. Opakowanie: pudełko 29,00 24,00 24,00.

Z czego to jest zrobione?

Kolorowa strona dla dzieci z zadaniami z dodawania. create Dodaj do siebie dwie liczby i od razu dowiedz się czy zrobiłeś to dobrze. Mobilizujące odpowiedzi pomogą twojemu dziecku w interesujący sposób pogłębiać swoje matematyczne umiejętności. Dlaczego taki sposób przyswajania wiedzy jest efektywniejszy od tradycyjnego nauczania? - w grach ciągle coś się dzieje, zmienia się, jest kolorowo, coś wyskakuje – po prostu dziecko nie ma kiedy się znudzić - gra wymusza na nas aktywność, musimy cos wpisać i gdzieś kliknąć – nie wszystkie dzieci mogą siedzieć w ławce i biernie słuchać czy ślęczeć nad ćwiczeniami. Taki sposób uczenia gdzie trzeba być aktywnym i ciągle coś się zmienia jest szczególnie dobry dla kinestetyków.

Sorry, there was a problem.

Musimy się upewnić, czy wszystkie dzieci w klasie potrafią wykonać czynności takie, jak pokazuje na filmiku krzyś. Jeśli wszystko jest w porządku, to nauczyciel poleci uczniom takie ćwiczenie, jakie obserwujemy na filmiku. Na stolikach uczniowie mają elementy w postaci kropek, w ilości od jednego do dziesięciu. Nauczyciel poleci uczniom umieścić kartoniki mniejsze i większe obok siebie, a w środku postawić odpowiedni znak: większości, mniejszości lub równości. Ćwiczenie wydaje się bardzo proste, jednak  może stwarzać problemy. Niektórym dzieciom może wydawać się, że jest źle, ponieważ są większe i mniejsze elementy. Uczeń musi zdobyć przekonanie, że wielkość elementów w matematyce nie ma znaczenia, a ważna jest tylko ich ilość.

Dodawanie 1, 10 i 100

Dodawanie kilku liczb dwucyfrowych rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, aby przejść na następny poziom! rozkładanie liczb dwucyfrowych na mniejsze liczby rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, aby przejść na następny poziom! przegrupowywanie w dodawaniu liczb jednocyfrowych rozwiąż co najmniej 5 z 7 pytań, aby przejść na następny poziom!.

Zaloguj się lub dołącz

To tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć! dołącz do społeczności matmag. Pl rejestrując się w portalu i dokończ grę. Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się. Rejestracja zaloguj inne zadanie drogi użytkowniku, wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla ciebie abonament.